Badanie efektywności wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego na lata 2014-2020

Stowarzyszenie Środkowopomorska Grupa Działania prowadzi badania ankietowe, których celem jest zebranie opinii związanych z realizacją Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014-2020.

Ankieta jest anonimowa. Wyniki badań posłużą do oceny efektywności wdrażania w/w strategii i są niezbędne, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców i regionu.

Zapraszamy Państwa – mieszkańców obszaru Stowarzyszenia Środkowopomorska Grupa Działania, tj. gmin: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Darłowo, Malechowo, Manowo, Mielno, Polanów, Postomino, Sianów, Sławno, Świeszyno, Tychowo oraz Miasta Darłowo i Miasta Sławno do wyrażenia opinii na temat warunków życia w gminie.

Bezpośredni link do ankiety w wersji elektronicznej: ANKIETA