Ankieta diagnostyczna na potrzeby opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju 2023-2027 (LSR) Stowarzyszenia Środkowopomorska Grupa Działania

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Środkowopomorska Grupa Działania (LGD) z siedzibą w Koszalinie obejmuje gminy: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Darłowo, Malechowo, Manowo, Mielno, Polanów, Postomino, Sianów, Sławno, Świeszyno, Tychowo oraz Miasta Darłowo i Miasta Sławno. LGD od prawie 17 lat wspiera lokalną społeczność poprzez przygotowanie i dofinansowanie projektów, które realizują założenia Lokalnej Strategii Rozwoju.
W związku z rozpoczęciem prac nad kolejną Lokalną Strategią Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027 prosimy o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety. Będziemy wdzięczni za ocenę w odniesieniu do Państwa gminy oraz całego obszaru LGD.

Zarząd Stowarzyszenia Środkowopomorska Grupa Działania

biuro@stowarzyszeniesgd.pl