Zaproszenie na posiedzenie Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków

Szanowni Państwo,
Członkowie Stowarzyszenia ŚGD,

Zarząd Stowarzyszenia Środkowopomorska Grupa Działania serdecznie zaprasza na posiedzenie Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków, które odbędzie się 21 czerwca 2016 r. o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Koszalinie, ul. Racławicka 13, sala 409. Proponowany porządek obrad w załączeniu.

Z uwagi na trwające konsultacje prawne, materiały i projekty uchwał zostaną do Państwa przesłanie do dnia 17 czerwca 2016r.

Ze względu na wagę poruszanych tematów m.in. zmian do Statutu, które wymagają obecności minimum 50% członków Stowarzyszenia(35 osób), bardzo prosimy o obecność.

W przypadku niemożności wzięcia udziału w Zwyczajnym Walnym Zebraniu prosimy o ewentualne wskazanie pełnomocnika uprawnionego do głosowania.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na adres e-mail: biuro@stowarzyszeniesgd.pl, lub telefonicznie tel/fax. 94 340 24 58 w terminie do 20 czerwca 2016 r.

Stowarzyszenia
Środkowopomorska Grupa Działania