Film promujący zrealizowany projekt współpracy – Strefa Aktywności Społecznej (SAS)

W ramach projektu współpracy Strefy Aktywności Społecznej – SAS na terenie Stowarzyszenia Środkowopomorskiej Grupy Działania utworzono 15 mobilnych “Stref Aktywności Społecznej” zarządzanych przez instytucje kultury, których zadaniem jest organizowanie i inicjowanie lokalnych wydarzeń. Punkty aktywności społecznej wyposażone zostały w narzędzia do aktywizacji społeczności lokalnej (namiot plenerowy, nagłośnienie mobilne, aparat fotograficzny typu lustrzanka i tablet).

Projekt współpracy realizowany był przez siedem Lokalnych Grup Działania :
1) Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Siła w Grupie” z siedzibą w Gościnie,
2) Centrum Inicjatyw Wiejskich z siedzibą w Łobzie,
3) Lokalną Grupę Działania „Powiatu Świdwińskiego” z siedzibą w Świdwinie,
4) Lokalną Grupą Działania „Partnerstwo w Rozwoju” z siedzibą w Wolinie,
5) Stowarzyszenie Środkowopomorską Grupę Działania z siedzibą w Koszalinie,
6) Stowarzyszenie Lokalną Grupę działania Pojezierze Razem,
7) Lokalną Grupą Działania „Gryflandia”.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem promujący zrealizowany projekt współpracy “SAS”.

Link do filmu