Spotkania z nowymi władzami siedmiu samorządów członkowskich

W aż sześciu gminach członkowskich w ostatnich wyborach samorządowych zostały wybrane nowe władze. Zmiana dotyczy Gminy Biesiekierz, Bobolice, Mielno, Sławno, Świeszyno, Malechowo oraz Powiatu Koszalińskiego.

Spotkania z Wójtem Gminy Biesiekierz Tomaszem Hołowatym, Burmistrzem Bobolic Markiem Golasem, Wójtem Gminy Malechowo Krzysztofem Jarotkiem, Burmistrzem Mielna Adamem Czyczem, Wójtem Gminy Sławno Krzysztofem Jędrzejczykiem, Wójtem Gminy Świeszyno Markiem Brzostko oraz Tomaszem Tesmerem Starostą Koszalińskim dotyczyły wspólnej realizacji projektów w nowej perspektywie finansowej UE.

Wszystkim nowo wybranym władzom serdecznie gratulujemy i liczymy na efektywną współpracę w ramach realizacji strategii rozwoju lokalnego dla całego obszaru SŚGD 😊